فراخوان سامسونگ برای تعویض باتری نوت ۴

این فراخوانی با مشکل نوت ۷ بسیار تفاوت دارد. به دلیل آن که آن مشکل در تمامی گوشی ها بود و مشکل از سوی طراحی ان بود. این مشکل در نوت ۴ بسیار خفیف تر است و به نظر نمی رسد این مشکل از سوی سامسونگ باشد.

تنها گوشی های رییفربیشد که تحت بیمه ی  AT&Tو از طریق شرکت پستی FedExتوزیع شده اند شامل این فراخوانی هستند. برخی از گوشی های رییفربیشد شده ظاهرا باتری های تقلبیدر آنها قرار داده شده است و این باتری های تقلبی باعث افزایش دما و در نهایت انفجار می شود.

خوشبختانه، نوت ۴  دارای یک باتری قابل تعویض است، بنابراین این فراخوانی چیز بزرگی نیست و هزینه ای آن چنانی برای سامسونگ نخواهد داشت. کاربران نوت ۴  تنها با تهیه‌ی یک باتری اصلی و تعویض آن، این خطر را از خود می توانند دور کنند. شرکت پستیFedEx باتری های سالم را ارسال می کند برای دارندگام نوت ۴ و هم چنین باتری معیوب آن ها را پس می گیرد.

سامسونگ مقصر را شرکت FedEx می داند. یکی از سخنگویان سامسونگ بیان کرده: شرکت FedEx مسئول این فراخوانی باتری‌های تقلبی است و برنامه‌ی جمع‌آوری دستگاه‌های معیوب و عرضه‌ی ریفربیشد آن‌ها زیر نظر این شرکت و مستقل از سامسونگ انجام شده است برای اطلاع بیشتر می توانید با ۱-۸۰۰-۳۳۸-۰۱۶۳تماس بگیرید و یا وب سایت  www.exchangemybattery.comرا برای اطلاعات بیشتر چک کنید.

اگرچهNote 4 یک تلفن سه ساله است، اما دستگاه‌های معیوب به‌تازگی و در ۴ ماهه‌ی ابتدایی سال ۲۰۱۷ به‌فروش رفته بودند.

تا کنون، تنها یک گزارش از یک نوت ۴ بوده که بیش از حد گرم می شده است و هیچ آسیبی به مردم یا اموال به دلیل این گرمی به وجود نیامده است.

منبع: the verge
One thought on “فراخوان سامسونگ برای تعویض باتری نوت ۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *