اپل، PayPal را به عنوان روشی برای پرداخت به اپ استور افزود

PayPal یک جایگزین مناسب برای گیفت کارت ها، برای کاربرانی است که نمی خواهند (یا نمی توانند) کارت اعتباری را به حساب خود اضافه کنند. این گزینه در حال حاضر در کشورهای انتخاب شده در دسترس است و به زودی به مشتریان بیشتر خواهد شد، از جمله ایالات متحده …

تا به امروز، اپل تنها به کاربران اجازه می داد تا با استفاده از گیفت کارت و یا کارت بانکی از خدمات در ایتونز استور و دیگر بخش ها استفاده کنند.اما علاوه بر این با استفاده از PayPal، بدون شک کاربران بیشتری به خرید خدمات اپل در سراسر جهان تشویق می شوند.

PayPalمی تواند جایگزین گیفت کارت شود و هر انچه را با گیفت کارت خرید می کردید را از امروز با PayPal می توانید بگیرید.این بدان معنی است که شما می توانید از PayPalبرای برنامه ها در storeApp، موسیقی و برنامه های تلویزیونی در iTunesاستفاده کنید، و حتی برای ارتقا فضای ذخیره سازی iCloudنیز می توان از PayPalاستفاده کرد.

برای اضافه کردن PayPal  به حساب فروشگاه خود، اینجا را کلیک کنید تا صفحه حساب برای iTunesباز شود. سپس payment informationرا انتخاب کنید، PayPalرا در گزینه روش پرداخت انتخاب کنید و مراحل تأیید و اهراز هویت را دنبال کنید.

روش پرداخت PayPal برای اپل ایدی ها در مکزیک، کانادا، آلمان، هلند و انگلستان راه اندازی شده است. این شرکت می گوید در هفته های آینده، از جمله “به زودی” در ایالات متحده و در مناطق دیگر نیز راه اندازی خواهد شد.

منبع:۹to5mac
One thought on “اپل، PayPal را به عنوان روشی برای پرداخت به اپ استور افزود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *